محصولات دسته بندی " اتوسرویس "

تعویض فیلتر روغن
تعویض فیلتر روغن

یکی از مهم‌ترین فیلترهایی که در خودرو استفاده می‌شود، فیلتر روغن است. سالم بودن این قطعه می‌تواند از ورود برخی ذرات معلق جامد، مانند براده‌های فلزی به داخل سیلندرها و دیگر بخش‌های موتور خودرو جلوگیری کند. تعویض این قطعه همزمان با تعویض روغن یکی از اقداماتی است که توصیه می‌شود. تعویض فیلتر روغن نیز یکی از خدماتی است که باید با بهره‌گیری از بهترین فیلترهای داخلی و خارجی برای خودروهای مشتریان انجام  گردد.

موجود نیست

تعویض لنت ترمز
تعویض لنت ترمز

لنت ترمز و کیفیت آن و نیز عملکرد سیستم ترمز خودرو به طور مستقیم در ایمنی سرنشینان اثرگذار است. خودرویی که دارای لنت‌های ترمز ضعیف باشد به طور حتم احتمال بیشتری برای تصادف خواهد داشت. بر اساس آمار موجود بخش قابل توجهی از خودروهای پایتخت در آزمون ترمز معاینه فنی مردود می‌شوند. بر این اساس حتما بازدیدهای دوره‌ای از لنت ترمز خود را در مکان های معتبر انجام دهید تا از لنت‌های استاندارد برای خودروی خود استفاده شود.

موجود نیست

تعویض روغن موتور
تعویض روغن موتور

تعویض روغن خودرو یکی از اصلی‌ترین اقداماتی است که انجام به موقع آن می‌تواند تاثیر بسیاری در بازدهی موتور و نیز استهلاک کمتر آن داشته باشد. استفاده از روغن موتورهای استاندارد باید از سوی مشتری مورد توجه باشد. این در حالی است که استفاده از روغن‌های متفرقه می‌تواند آسیب‌های سنگینی به موتور خودرو بزند.پس در انتخاب روغن موتور باکیفیت دقت بفرمایید.

موجود نیست

فروش انواع فیلتر های هوا
فروش انواع فیلتر های هوا

فروش انواع فیلتر های هوا با کیفیت و قیمت مناسب 

موجود نیست

تعویض ضد یخ
تعویض ضد یخ

تعویض ضد یخ در محل با قیمت مناسب.

موجود نیست

فلاشینگ موتور
فلاشینگ موتور

فلاشینگ موتور جهت شستشوی موتور پیش از تعویض روغن انجام میشود.بدین ترتیب که مایع فلاشینگ درون موتور ریخته می شود و با روشن کردن موتور به مدت 5 تا 10 دقیقه اجازه داده می شود تا با روغن موتور کامل مخلوط گردد و سپس به همراه روغن از طریق پیچ کارتر تخلیه می گردد.این عمل باعث می شود تا تمام ناخالصی ها از درون موتور خارج شود.

موجود نیست

فروشگاه های دسته بندی " اتوسرویس "


فروشگاهی وجود ندارد