محصولات دسته بندی " کارواش "

رفع قری روی سقف خودرو‌
رفع قری روی سقف خودرو‌

همانطور که می دانید متریال استفاده شده در ساخت سقف اتومبیل‌ها، از نوع سبک است که همین موضوع باعث شده است ساختار سقف خودرو‌ها نتوانند در برابر ضربات و فشار‌ها مقاومت کافی نشان دهند و دچار فرورفتگی یا به عبارتی قری شوند. در نظر بگیرید قری و موج دو اثر متفاوت هستند. موج زمانی رخ می‌دهد که فشار یا ضربه بر سطح گسترده‌ای از سقف اتومبیل وارد شود و در واقع کل سقف دچار ناهمواری شود؛ اما قری یا فرورفتگی‌های کوچک، زمانی است که فشار یا ضربه‌ای به صورت نقطه‌ای بر روی سطح سقف خودرو وارد شود. برای رفع قری یا ناهمواری‌های نقطه‌ای بهتر است از متد ضربات کوتاه چکش استفاده کرد. در این پروسه متخصصان ما با بهره‌گیری از دانش خود، اقدام به ضربه زدن به شکل متداوم بر زیر فرورفتگی می‌کنند که این امر باعث می‌شود قری بوجود آمده بر روی سقف اتومبیل، بدون آسیب به رنگ از بین برود. در گاهی موارد این فرورفتگی‌های کوچک عمق زیادی دارند؛ در این حالت استفاده از رنگ جدید اجتناب ناپذیر است. با این حال تیم متخصص صافکارما، با بهره‌گیری از رنگ فابریک خودرو‌ها و همچنین پولیش و واکس مناسب، آسیب بوجود آمده را بدون کوچک‌ترین اثر از بین خواهند برد.

موجود نیست

پولیش در محل
پولیش در محل

پولیش و واکس بدنه که توسط رنگ و واکس مایع و ذرات موم در حد نانو ساخته شده اند سبب جلای فوق العاده و درخشش چشمگیر سطح خارجی خودرو می شود .

موجود نیست

موتور شویی خودرو
موتور شویی خودرو

موتور خودرو به علت رسوب آلاینده ها ونفوذ گرد و خاک از جمله قسمت هایی است که باید با مواد خاص و رسوب گیر های تخصص شسته شود که این خدمات توسط کارواش به صورت تخصصی صورت می گیرد.

موجود نیست

خشک شویی داخل خودرو
خشک شویی داخل خودرو

شستشویی درون خودرو شامل شستشوی نمد سقف، شستشوی کنسول و کمربندها و فرمان و همچنین شستشوی درها و داشبورد و کلیه تجهیزات جانبی خشک شویی داخل خودرو نام دارد.

موجود نیست

خش گیری
خش گیری

خط و خش بر روی بدنه ۴ حالت دارد ۱- آسیب دیدگی لایه سطحی ۲- لایه ی پایه رنگ ۳-آسیب دیدگی پرایمر رنگ ۴- عمق نفوذ آسیب به فلز بدنه که تمامی این آسیب ها راهکار ترمیم مخصوص به خود را دراد.

موجود نیست

فروشگاه های دسته بندی " کارواش "


فروشگاهی وجود ندارد