محصولات دسته بندی " سیستم های روشنایی "

چراغ اسپرت خطر L90
چراغ اسپرت خطر L90

چراغ خطر عقب چپ فابریک خودروی ال90 با لیبل شرکتی سایپا ساخت شرکت جمع ساز (در خودرو صفر کیلومتر نیز از چراغ خطر های شرکت جمع ساز استفاده شده است ) همراه با سوکت .چراغ های خطرتحقیقات انجام شده در خصوص تصادفات نشان می دهد که اغلب تصادفات سنگین شب هنگام رخ می دهد. اگر چه میانگین حجم ترافیک در ساعات تاریکی شب تا 80% کاهش پیدامی کند ولی یک چهارم تصادفات جاده ای سخت در طول شب روی می دهد.چراغ های خطر، به منظور هشدار و هم چنین مشخص نمودن موقعیت خودرو در محیط کم نور، هوای مه آلود و نیز تاریکی هوا طراحی، در قسمت عقب خودرو در روی بدنه نصب می گردد. تعداد چراغ های خطر به تعداد حداقل یک عدد در هر سمت بدنه است، که در بعضی از خودرو ها دارای کاسه چراغ مستقل از دیگر چراغ های عقب است و در بعضی دیگر به همراه چراغ ترمز به طور مشترک در یک کاسه ی چراغ قرار می گیرند.تلق چراغ های خطر قرمز رنگ است و در صورتی که در ساختمان چراغ از تلق بی رنگ استفاده شده باشد روی لامپ را با حباب قرمز می پوشانند. بر مبنای طراحی کارخانه ی سازنده، تلق چراغ های عقب در بعضی از خودرو ها یکپارچه است و در بعضی دیگر هر کدام از چراغ ها تلق جداگانه ای دارند.طبق قانون راهنمایی و رانندگی، رانندگان موظفند هنگام تردد در شب از چراغ های خطر استفاده نمایند.

موجود نیست

دی لایت قابل انعطاف ضد آب 213
دی لایت قابل انعطاف ضد آب 213

دی لایت به منظور جلب توجه رانندگان و عابران پیاده به خودرو شما در طول روز میباشد.مشخصات دی لایت قابل انعطاف ضد آب  213 به شرح زیر می باشد:قابل نصب برای تمام خودروهای روز و قدیمی است.نصب به وسیله چسب(در جعبه موجود است) بمنظور سوراخ نکردن سپر یا محل نصب و یا بوسیله پیچ امکان پذیر می باشد.ضد آب و دارای انعطاف پذیری بسیار عالی است.محصول کیفیت بالایی دارد.نور به رنگ سفید (یخی) بوده و عمر مفید 50000 ساعت است.جریان مصرفی بسیار کم و ناچیز دارد و بدون نویز و ارور در خودروها کار می کند.

موجود نیست

دی لایت طرح زد راهنما دار
دی لایت طرح زد راهنما دار

دی لایت طرح زد راهنما دار عابرین پیاده را در طول روز متوجه عبور ماشین میکند.دی لایت علاوه بر جلب توجه افراد پیاده و سایر اتومبیل ها در طول روز موجب زیبایی ظاهر ماشین نیز می شود. روشن کرد دی لایت با چراغ های شب کوچک نیز بر زیبایی اتومبیل می افزاید.کیفیت دی لایت ها درجه یک و ضد آب می باشند.هر بسته حاوی 2 عدد دی لایت به همراه چسب دو طرفه می باشد.عمر مفید 5000 ساعتچسب دو طرفه قوی موجود در داخل بسته امکان نصب در هر جایی را ممکن می سازد.روی تمام ماشین ها و تمام نقاط ماشین می توان نصب کرد.بدون ایجاد پارازیت در سایر تجهیزات الکترونیکی خودرودی لایت به منظور روشن کردن در طول روز طراحی شده تا  تصادف عابرین در روز به کاهش یابد.نور زرد برای ال ای دی راهنما و نور سفید یخی قوی برای ال ای دی اصلی می باشد.اکثرا  بر روی سپر و  روی کاسه چراغ نصب می کنند.

موجود نیست

دی لایت ژله ای خطی
دی لایت ژله ای خطی

دی لایت ژله ای خطی محصولی با کیفیت بوده که دارای انعطاف پذیری بالا می باشد.محصول در برابر آب مقاوم می باشد و دارای نور بسیار عالی می باشد.

موجود نیست

دی لایت بسترن B50
دی لایت بسترن B50

برای فهم کاربرد چراغ‌های دی لایت بهتر است کمی به عقب بازگردیم. در کشورهای حوزه اسکاندیناوی به علت شرایط خاص جوی و مه‌آلود بودن دائمی هوا روشن بودن چراغ‌های خودرو در بیشتر فصول سال اجباری است. این قانون سابقه‌ای چند ده ساله دارد؛ اما طی تحقیقی در سال ۲۰۰۸ توسط اداره امنیت ایالات متحده مشخص شد که تعداد تصادفات خودروها با عابرین پیاده و دوچرخه‌سوارها رو به افزایش است. این در حالی بود که در این کشور خبری از مه‌آلود بودن و شرایط خاص آب و هوایی نبود؛ بنابراین آنها چاره کار را در استفاده از دی لایت یا روشنایی در روز به‌منظور جلب توجه بیشتر عابران و دیگر رانندگان دیدند. در این روش چراغ‌ها به‌طور خودکار یا دستی پس از روشن شدن خودرو به کار می‌افتند و با نور پایین توجه سایرین را به خودروی عبوری جلب می‌کنند. به‌واقع دی لایت مانند فانوسی در دست نابیناست.   یکی از آپشن های ارزان و زیبای خودرو ، چراغ های دی لایت می باشد. این آپشن از پرطرفدارترین آپشنهای یا شده است که زیبایی خیره کننده در طول روز و شب فراهم می آورد. از ویژگی های این محصول می توان به : چیپ های ال ای دی بسیار با کیفیتنوردهی یک دستضد آب و گرد و خاکسیم کشی بسیار با کیفیت اشاره کرد.

موجود نیست

ديلايت JAC J5
ديلايت JAC J5

ديلايت JAC J5 محصولی باکیفیت که دارای سوکت فابریک و ترانس اتومات می باشد.محصول بدون دخالت در سیم کشی خودرو کار می کند و دارای لوازم زاپاس و همچنین دارای کتابچه راهنما می باشد.

موجود نیست

لامپ زنون HID H1
لامپ زنون HID H1

لامپ زنون HID H1 کیفیت و نور زیاد دارد ودمای نور ۸۰۰۰ کلوین را داراست. محصول تطابق نوری بسیار زیاد با لامپ‌های LED، SMD و COB دارد.

موجود نیست

لامپ زنون عقاب مدل D4R
لامپ زنون عقاب مدل D4R

این قطعه در مجموعه زنون، وظیفه روشنایی را بر عهده دارد،در خودروهای جدید کیت زنون به عنوان یک آپشن یا یک مزیت استفاده میشود،استفاده از لامپ زنون باعث داشتن دید بهتر در شب و در بارندگی میشود،مزیت اصلی زنون در پرتاب نور بیشتر و شناسایی اشیائ در رانندگی شب میباشد.بر حسب ساختار کلی کیت زنون ،هر کیتی یک استاندارد یا یک کد شناسایی دارد،این کد ها بصورت D1S یا D4S يا D2R و... میباشند، در واقع این کد معرفی نوع ترانس و نوع لامپ و بقیه متعلقات زنون میباشد،این بدین معناست برای مثال که اگر ترانس D1S است حتما و حتما باید لامپ هم D1S باشد،البته در مدل های جدید ساختار هر سری باهم متفاوت است و عملا نمیتوان بصورت جابجا استفاده کرد ، اما در سری D1S  و  D2S شباهت هایی هست که احتمال میرود از روی عدم آگاهی جابجا انتخاب و استفاده شود،لذا در زمان خرید حتما کد پشت لامپ یا ترانس یا بررسی نمایید که دقیقا از یک سری باشند.این محصول ساخت شرکت EAGLEYE از سری D4R میباشد،وات خروجی 35W و عمر ان بیشتر از 2000 ساعت کار میباشد.

موجود نیست

لامپ زنون عقاب مدل D1S
لامپ زنون عقاب مدل D1S

این قطعه در مجموعه زنون، وظیفه روشنایی را بر عهده دارد،در خودروهای جدید کیت زنون به عنوان یک آپشن یا یک مزیت استفاده میشود،استفاده از لامپ زنون باعث داشتن دید بهتر در شب و در بارندگی میشود،مزیت اصلی زنون در پرتاب نور بیشتر و شناسایی اشیائ در رانندگی شب میباشد.بر حسب ساختار کلی کیت زنون ،هر کیتی یک استاندارد یا یک کد شناسایی دارد،این کد ها بصورت D1S یا D4S يا D2R و... میباشند، در واقع این کد معرفی نوع ترانس و نوع لامپ و بقیه متعلقات زنون میباشد،این بدین معناست برای مثال که اگر ترانس D1S است حتما و حتما باید لامپ هم D1S باشد،البته در مدل های جدید ساختار هر سری باهم متفاوت است و عملا نمیتوان بصورت جابجا استفاده کرد ، اما در سری D1S  و  D2S شباهت هایی هست که احتمال میرود از روی عدم آگاهی جابجا انتخاب و استفاده شود،لذا در زمان خرید حتما کد پشت لامپ یا ترانس یا بررسی نمایید که دقیقا از یک سری باشند.این محصول ساخت شرکت EGELEYE کره و  از سری D1S میباشد،وات خروجی 35W و عمر آن بیشتر از 2000 ساعت کار میباشد.

موجود نیست

لامپ زنون اچ آی دی مدل 8000K H7
لامپ زنون اچ آی دی مدل 8000K H7

لامپ زنون اچ آی دی مدل 8000K H7 مناسب براي خودروهاي ايراني و خارجي  است  و داراي نور سفيد بوده که مناسب رانندگي در جاده و شهرمی باشد. داراي ترانس ضد آب بوده .افزايش طول عمر باتري خودرو را برعهده دارد و طول عمر بالا نسبت به لامپ هاي فابريك خودرو  دارد.همچنین قابل استفاده در انواع جاده ها،بيابان ها،كوهستان ها بوده و نیز قابل استفاده در انواع موتور سيكلت ها و ماشين هاي آفرود می باشد.مناسب براي خودروهاي: نوربالا206، نورپايين رانا، پرايد گروهx100، نورپايين تيبا، نورپايين پژو پارس و انواع خودروهاي خارجيمی باشد به هنگام تهيه لامپ به نوع چراغ خودرو توجه شود.

موجود نیست

لامپ زنون اسرام مدل D۱S Original Xenarc
لامپ زنون اسرام مدل D۱S Original Xenarc

این لامپ ها با دماي رنگ نور تا ۴۵۰۰ كلوين كه به نسبت لامپ هاي هالوژني  متعارف (۳۲۰۰ كلوين) ، به دماي رنگ نور طبيعي روز نزديك ترند، و در نتيجه براي چشم خوشايندتر اند.اين لامپ ها در ميليون ها خودرو از سازندگان صاحب نام، چه به عنوان قطعات فابريك و چه به عنوان قطعات يدك اصلي مورد استفاده قرار گرفته اند.لامپ هاي زنون اسرام  به نسبت لامپ هاي هالوژن، در دماهاي رنگ نور چشمگير، مصرف پايين انرژي بطور قابل توجه و طول عمر بالاتر تا ۷۰٪ نور بيشتري توليد مي كنند. با اين حال آخرين فن آوري به روز روشنايي زنون اسرام، صرفا براي فراهم كردن رانندگي آسان ساخته نشده اند بلكه سليقه و زيبايي شخصي و آگاهي محيط زيستي فردي را نيز مورد تاكيد قرار مي دهند. آنها براي خودروها، كاميون ها، اتوبوس ها و وسايل نقليه تجاري مناسب هستند. مشخصات فنی محصول بدین شرح است: نوع :زنون (HID)مدل: D۱Sرنگ :مهتابيميزان نوردهي: ۳۲۰۰ لومندامنه ولتاژ: ۸۵ ولتتوان مصرفي: ۳۵ واتساير توضيحات: ساخت كشور آلمانرنگ نور :۴۳۰۰ كلوينپايه لامپ:PK۳۲d_۲مناسب براي:پروژكتور هد لايت فابریک خودروهای گروه هیوندا-تویوتا-BMW و…

موجود نیست

هدلایت t2 plus 2018 150w
هدلایت t2 plus 2018 150w

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

ال ای دی هدلایت نسل جدید سیستم روشنایی خودرو می باشد که همانند زنون دارای نوری بیش از لامپ هالوژن بوده ولی به دلیل عدم استفاده از گاز در این نوع لامپ ها نیاز به شارژ ندارد.

هدلایت ، لامپی تازه از راه رسیده و پر قدرت ! با پیشرفت علم و تکنولوژی نیازهست که همه، حتی ماشین های ما هم بروز بشن چرا ؟ چون در تولید کالاهای جدید تکنولوژی جدیدتری بکار رفته و قطعا بصرفه ترهستند . درمورد هد لایت ال ای دی میشه گفت نسل جدید زنون هست . مزیت اصلی هدلایت سرعت شارژش هست چون احتیاج به شارژ ندارد مانند فلاش دوربین عکاسی عمل می کند، البته به صورت ممتد.تکنولوژی روز آلمان در ساختشان بکار گرفته شده است به طوری که یک فن بسیار کوچیک وظیفه خنک کردن هیت سینک را به عهده دارد. به علت وجود پردازنده در ترانس توصیه میکنم اگر ماشینتان برقش نویز دارد از این ترانس ها استفاده نکنید چون صدمه وارد می کند. البته ماشین های انژکتوری به علت دارا بودن کامپیوتر و ECU برقشان در خروجی استاندارد مشکلی نخواهند داشت. توجه : هدلایت های دو کنتاکت هر دو کنتاکت هدلایت می باشد و هالوژنی در این لامپ ها بکار نرفته است و در خودرو هایی که لامپ دو کنتاکت دارند با خرید پایه H4 هر دو سوی خودرو (نور بالا و پایین) هدلایت خواهد بود.محصول دارای ویژگی هایی به شرح زیر می باشد: Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

موجود نیست

هدلایت خودرو مدل جی ام 500
هدلایت خودرو مدل جی ام 500

هدلایت خودرو مدل جی ام 500 دارای مشخصاتی است که به بررسی انها می پردازیم:مقدار کلوین : 6000 مقدار نور:7500 لومنقدرت : 65 واتمقدار ولتاژ مورد نیاز : 30 -9 ولتنوع : H3-36نور : سفید یخینوع ترانس : سرخودتعداد : یک جفت در هر جعبههدلایت خودرو مدل جی ام 500 مصرف برق و باطری بسیار پایینی دارد و دارای فن خنک کننده است و ضد آب می باشد.این محصول50000 ساعت عمر مفید دارد دارای نور بسیار شفاف،مقاوم در برابر گرمای زیاد،مقاوم در برابر لرزش،دارای کیفیت ساخت عالی و دارای اتصالی آسان است.مناسب برای انواع خودرو از جمله:پراید،پژو و.. می باشد و نیز در موتورسیکلت های جدید قابل استفاده است.

موجود نیست

هدلایت h7
هدلایت h7

نسل جدید لامپ که جایگزین زنون میباشد با نوری بهتر و با کیفیت تر و امتیاز ویژه آن نسبت به زنون استاندارد بودن  یک تیکه بودن ترانس و لامپ آن است. هدلایت برای نور اصلی چراغ جلو استفاده می شود، با سوکت فابریک می باشد و وات مصرفی استاندارد دارد.

موجود نیست

هدلایت 360
هدلایت 360

ال ای هدلایت که به صورت کلی هدلایت نامیده می شود آخرین نوآوری برای روشنایی  چراغ های جلو خودرو می باشد. روشنایی هدلایت ها بسیار بیشتر از لامپ های هالوژنی معمولی و حتی بیشتر از یک زنون با توان 35 وات واقعی است به گونه ای که هدلایت در حال حاضر توانسته با نسل های جدیدتر خود گوی سبقت را از زنون ربوده و از آن پیشی بگیرد. نور هدلایت بسیار زیبا بوده و با وجود اینکه نور خوبی را حتی برای فواصل خیلی دور مهیا می کند باعث آسیب رسیدن به چشمان رانندگانی که از جلو می آیند نمی شود. مشخصات فنی و مقایسه:در ساخت هدلایت از COB استفاده می گردد این خود یک مزیت برای هدلایت می باشد که دیگر خبری از لامپ شیشه ای (به مانند لامپ گازی یا لامپ زنون) نمی باشد و احتمال شکستن و سوختن را تا میزان بسیار زیادی کاهش می دهد. اندازه و تعداد COB های استفاده شده در هدلایت بی ربط به میزان نور و کیفیت آن نیست اما به هیچ عنوان نباید معیاری برای قیمت و کیفیت بین دو هدلایت باشد. ممکن است هدلایتی با اندازه COB کوچکتر میزان نور بیشتری را از خود ساطع کند.  تقریبا می توان گفت هدلایت گرمایی از خود تولید نمی کند. این یک از مزایای هدلایت در مقابل زنون است که گرمای زیادی را تولید کرده و حتی در مواقعی باعث آب شدن کاسه چراغ می شود.هدلایت های نسل اول دارای ترانس و فن بودند. در نسل های جدید تمامی این بخش ها به هم متصل و در اصلاح   همه در یکی (All in one)  هستند. بنابراین فضای کمی را اشغال می کند و به راحتی قابل نصب می باشد.هدلایت 360 دارای ویژگی هایی به شرح زیر است:ولتاژ خروجی12Vتوان خروجی36Wمیزان نوردهی40 طیف رنگی 3000 ضمانتشش ماهه ایران اسپرت فن درجا روشن ضد آب قابلیت کنباس قابلیت کنباس برای خودروهایی که ECU آن ها ممکن است دچار خطا شود مناسب است.

موجود نیست

 هدلایت  T2
هدلایت T2

ال ای هدلایت که به صورت کلی هدلایت نامیده می شود آخرین نوآوری برای روشنایی  چراغ های جلو خودرو می باشد. روشنایی هدلایت ها بسیار بیشتر از لامپ های هالوژنی معمولی و حتی بیشتر از یک زنون با توان 35 وات واقعی است به گونه ای که هدلایت در حال حاضر توانسته با نسل های جدیدتر خود گوی سبقت را از زنون ربوده و از آن پیشی بگیرد. نور هدلایت بسیار زیبا بوده و با وجود اینکه نور خوبی را حتی برای فواصل خیلی دور مهیا می کند باعث آسیب رسیدن به چشمان رانندگانی که از جلو می آیند نمی شود. مشخصات فنی و مقایسه:در ساخت هدلایت از COB استفاده می گردد این خود یک مزیت برای هدلایت می باشد که دیگر خبری از لامپ شیشه ای (به مانند لامپ گازی یا لامپ زنون) نمی باشد و احتمال شکستن و سوختن را تا میزان بسیار زیادی کاهش می دهد. اندازه و تعداد COB های استفاده شده در هدلایت بی ربط به میزان نور و کیفیت آن نیست اما به هیچ عنوان نباید معیاری برای قیمت و کیفیت بین دو هدلایت باشد. ممکن است هدلایتی با اندازه COB کوچکتر میزان نور بیشتری را از خود ساطع کند.  تقریبا می توان گفت هدلایت گرمایی از خود تولید نمی کند. این یک از مزایای هدلایت در مقابل زنون است که گرمای زیادی را تولید کرده و حتی در مواقعی باعث آب شدن کاسه چراغ می شود.هدلایت های نسل اول دارای ترانس و فن بودند. در نسل های جدید تمامی این بخش ها به هم متصل و در اصلاح   همه در یکی (All in one)  هستند. بنابراین فضای کمی را اشغال می کند و به راحتی قابل نصب می باشد.

موجود نیست

فروشگاه های دسته بندی " سیستم های روشنایی "


فروشگاهی وجود ندارد