محصولات دسته بندی " اسپری ها و پاک کننده ها "

اسپری تمیز کننده چند منظوره
اسپری تمیز کننده چند منظوره

قابل استفاده برای صندلی و لوازم خودرو و همچنین لوازم خانه است. با اثر جرم گیری قوی ودارای فرچه پلاستیکی بر روی درب قوطی می باشد. 

موجود نیست

اسپری شستشوی موتور
اسپری شستشوی موتور

از این محصول می توان برای پاکسازی سطح موتور استفاده کرد. از قابلیتهای این محصول پاکسازی کثیفی، روسوبات روغن و دیگر آلاینده ها، بدون آسیب رسانی به تسمه، لاستیک و رنگ موتور ، می باشد.

موجود نیست

اسپری موتور شور
اسپری موتور شور

قابل استفاده برای تمیز کردن سطح موتور از روغن ، گرد و خاک و انواع کثیفی و همچنین مناسب برای تمیز کردن وسایل و دستگاه های صنعتی می باشد.  تمیز کردن سطح موتور از روغن و گریس تمیز کردن سطح موتور از گرد و خاک و جرم و کثیفی استتمیز کردن موتور سیکلت وقابل استفاده برای تمیز کردن دستگاه های صنعتی می باشد.

موجود نیست

شیشه پاک کن ضد بخار
شیشه پاک کن ضد بخار

شیشه پاک کن اف سی پی (FCP) با فرمول ویژه جهت از بین بردن آلودگی های مختلف از جمله دوده ، گرد و خاک ، دود سیگار و غیره از سطح شیشه یا سایر سطوح توسط فرآوران روشن تولید شده که با توجه به ضد بخار بودن این محلول کاربرد زیادی در فصل زمستان و هوای سرد دارد که از بخار گرفتن شیشه ها جلوگیری می کند (به خصوص اگر شیشه ها فاقد گرمکن باشد )

موجود نیست

اسپری پاک کننده ترمز
اسپری پاک کننده ترمز

زداینده چربی از ترمز, پلوس و اجزای کلاچ بدون نیاز به جدا کردن این بخش ها از یکدیگراست. بدون دارا بودن حلال های حاوی کلرمی باشد. با قابلیت خشک شدن سریع وبدون ایجاد هر گونه رسوب می باشد. 

موجود نیست

اسپری انژکتور شوی
اسپری انژکتور شوی

 اضافه شونده به بنزین جهت تمیز کردن موتورهای انژکتوری - ترکیب شونده وخنثی کننده غلظتهای اسیدیمزیت:سیستم سوخت رسانی را از خوردگی محافظت میکند.- رسوبات را از انژکتور و تقسیم کننده های سوخت پاک میکند.مزیت:کنترل دقیق انژکتور را میسر و مطمئن میسازد و بدلیل تزریق دقیق سوخت در مصرف سوخت صرفه جویی میشود.- تمیز کننده سیستم سوخت رسانی از باک تا سیلندر می باشد.

موجود نیست

اسپری انژکتور کاسپین
اسپری انژکتور کاسپین

بنزین کیفیت پایین و یا هوای آلوده باعث ایجاد جرم ، رسوب و دوده در سیستم احتراق می شود که موجب بد کارکردن موتور و افزایش مصرف سوخت می شود .اسپری انژکتورشوی کاسپین با فرمول موثر وقتی که به طور مستقیم داخل منیفولد هوا اسپری می شود باعث تمیز شدن جرم ها ، چسبندگی ها ، رسوبات و دوده می شود.

موجود نیست

فروشگاه های دسته بندی " اسپری ها و پاک کننده ها "


فروشگاهی وجود ندارد